Björk

Björk Guðmundsdóttir

8,2
2 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björk

Poważnie, dziwną ma urodę... Naprawdę, nie sądzicie?

BUNCH

praktycznie polowa jej drzewa gen. to eskimosi.
dziwne zeby ona sama wygladala jak baba z nigerii ;p

Tavion

Eskimosi? Skąd to wiesz? Bo ja pierwsze słysze.. jakieś źródła?

Bunch, co jeszcze chcesz nam powiedzieć o swoim guście?

użytkownik usunięty
Tavion

No własnie , gdzie znalazłes takie informacje ?

przecież ona pochodzi z Islandii więc można to sobie samemu wywnioskować :D

BUNCH

z urodą jak z muzyka - nie dociera za pierwszym razem, ale im dłużej ma się do czynienia z Bjork tym bardziej robi się piękna :) szczerze mówiąc teraz nie jestem w stanie wymienić żadnej osoby ze świata muzyki która urodą dorównałay Bjork

ToJaWynalazlamSekator

Też uważam, że Bjork jest piękna na swój sposób :). Ma naprawdę charakterystyczną urodę, która zapada w pamięć.
Pozdrawiam :).

ToJaWynalazlamSekator

tak ???
to cholernie intrygujące !
w [Bjerk] i jej muzie "zakochałem się od pierwszego wejrzenia" i ta miłość była WIELKA !
ale jak to zwykle bywa z WIELKĄ miłością i wielkim ogniem szybko się wypala, i tak też było tym razem.

a uroda ? młoda Björk była śliczna i urocza, a dziś ? no cóż , "kociakiem" już nie jest ;)

mc_aural

W jakim sensie 'kociakiem'?

Perenelle

Znam tylko jeden:
KO jak KObietka ; CIA jak CIAstko ; KIEM jak wystarczy rzucić oKIEM.

mc_aural

Ciekawe rozpracowanie wyrazu ;)

BUNCH

"Bjork wygląda jakby miała zespół Downa"

Napisał to człowiek o twarzy ni to psa, ni to świni.
Smutna sprawa.

daw1d

Dawnwid może ty masz downa bo Biork jest jak najbardziej normalna. Nie porównuj więc do siebie

svd2

Ty potrafisz czytać?

BUNCH

Kur... nie wiem co myśleć o takich tekstach: no chyba tylko tyle żeby na onecie było by jego miejsce, bez przesady:/
Ona ma oryginalną urodę - nie powiem. Oryginalna uroda i tak samo oryginalny wokal:] Kiedyś jakoś nie potrafiłem się do jej muzyki przekonać, ale widocznie potrzeba mi było czasu żeby jej piosenki pokochać;)

Hanss

a czy zwróciłes uwagę ze pochodzi z islandii, wiec typ jej urody moze ODROBINĘ róznic się od urody europejek, ameykanek czy azjatów. pewnie nie. ale moze to za ciezkie.
bjork jest piękna. tak jak jej muzyka.

FisherN

Ona nie ma także urody Islandki co jest zrozumiałe ponieważ ma przodków z innej części świata (nie pamiętam skąd i nie chce mi się sprawdzać teraz w jej biografii). Ale oczywiście nie zgadzam się z autorem tematu. Bjork jest jedną z najpiękniejszych istot jakie kiedykolwiek widziałem.

BUNCH

w takim razie coś jest ze mną nei tak,bo uważam, że jest uber mega kręcąca, uroda jej twarzy jest niesamowita

BUNCH

w takim razie coś jest ze mną nei tak,bo uważam, że jest uber mega kręcąca, uroda jej twarzy jest niesamowita

skoczmnie

Ja ją uwielbiam, tworzy wspaniałą muzykę i do tego nie jest sztuczna. Rozumieją to tylko inteligentni. Smutna prawda.

Scarlett_20

Myślę, że porównywanie do osób chorych na Downa jest nie na miejscu :/

BUNCH

olaboga... to taka prowokacja? powiedz, że tak... IMHO jest najładniejszą eskimoską jaką znam :)

BUNCH

Komentarz nie na miejscu. Uważam iż taki komentarz może napisać osoba o inteligencji ze szkoły podstawowej. Uroda Bjork może komuś się nie podobać, ale nie należy jej obrażać.

hunter212

Zresztą, czy ona startuje w wyborach Miss czy tworzy wspaniałą muzykę? Pewnie osoba, która napisała ten głupi komentarz porównuje Bjork z Lindsay albo inną sztuczną i bezbarwną lalą prosto z Hollywood. Moim zdaniem taka panna Lohan wypada przy niej marnie, ale cóż niektórzy zwracają uwagę na twarz, a nie na osobowość. Pozdrawiam ;*

BUNCH

Downa nie Downa napewno za piosenke Army Of Me
6 daje

BUNCH

Jeżeli chodzi o Björk to nie zawsze moge sluchac jej muzyki, ale zawsze moge na nia patrzec i patrzec, jest cudna...a ty...sory, ale warto najpierw poznac troche swiata zanim sie zacznie mylic przynaleznosc do grupy etnicznej z choroba (a to ze islandczycy sa i byli odizolowani i genetycznie srednio stoja tez nie daje ci prawa do takich komentarzy i nawet nie chce mi sie tu zartowac):/

użytkownik usunięty
BUNCH

Porównywanie wyglądu zdrowych ludzi do ludzi chorych na zespół Downa nie jest na miejscu.

Bjork pochodzi z Islandi, ma więc skandynawski typ urody.
No cóż, nie każdy jest tak piękny jak ty :P

BUNCH

Przecież jej matka to czystej krwi eskimoska. Wystarczy zobaczyć ją na jakichkolwiek zdjęciach. Eskimosi należą przecież do rasy żółtej, więc urodą nie różnią się od Azjatów. Równie dobrze można powiedzieć, że śliczna Lucy Liu ma "urodę downa" (oklaski za takie debilne porównania), bo ma skośne oczy i mały nos. Ręce opadają...

sakurazukamori

Bjork to piekna kobitka i kropka. Nie ma figury heidi klum, ale ma w sobie cos niezwyklego, czego nie ma 99% kobiet, wlaczajac w to laleczki z pierwszych stron tzw. "gazet". Nie zawsze dobrze wyglada, ale obadajcie sobie chocby jej najnowsze koncerty, te po wydaniu volty - jest tam na prawde super sexy! nara.

BUNCH

BUNCH - rozumiem, ze zal ci dupe sciska, ze klientce udalo sie w zyciu cos osiagnac, lubi to co robi - robi to co lubi i na dodatek podoba sie to bardzo wielu osobom. Cos znaczy dla tego swiata, w przeciwienstwie do ciebie gdyz jestes zwyklym zerem i nie jestes w stanie nas niczym pozytywnym zaskoczyc. Zazdrosc zzera cie do tego stopnia, ze az obrazasz osoby tak wrecz cenne dla spoleczenstwa jak ona :)
Jak juz mowimy o wygladzie to sie zgodze z dawfons co do twojego wygladu. Tylko ze dodalbym do tego "delikatny chlopczyk o dzieciecej buzce, jest hot i w ogole lubi szare zdjecia, kreca go koraliki, jest cool gejem i wszyscy lubia go ladowac po same jaja". Pozdrawiam cie cieciu.

BUNCH

Co wy chcecie od biednego Buncha? Co to ma za związek z jej twórczością. Ja uważam, że jej twarz budzi takie skojarzenia. Przynajmniej po Tańcząc w ciemnościach odniosłem takie wrażenie. Nie myślałem nad zespołem Downa, ale o dużej wadzie wzroku albo jakichś innych powikłaniach. Raczej właśnie oczy niż cała twarz są u niej niecodzienne. Poza tym nie każdy widział kobietę z Islandii. To nie jest obraza. I nie brońcie jej tak, bo ona sama muzyką i talentem potrafi się obronić..Więcej luzu na tym forum. APELUJĘ

marciano16

'Bjork wygląda jakby miała zespół Downa', uwazasz ze to nie jest obraźliwe sformulowanie? odpowiadając 'Więcej luzu na tym forum' dajersz do zrozumienia ze jestes idiotą.

BUNCH

BUNCH jesteś prostakiem.
Bjork ma bardzo nietypową urodę (w końcu pochodzi z Islandii) ale na pewno nie wygląda jakby miała zespół Downa. Jest ładna i seksowna. Można to zauważyć na wielu zdjęciach i teledyskach.

czarna_mamba_7

Bo ja wiem, ja się chyba zgadzam z Bunchem. Czasem jej twarz faktycznie nabiera takiego dziwnego wyrazu.
"Nietypowa uroda" to chyba przesada, a raczej ukłon w stronę jej talentu muzycznego, moim zdaniem ona jest niezbyt ładna, ale za to intrygująca.

sonnchen

Bjork jest piękna nie wiem o co wam chodzi :/

fgety56yu67u

zgadzam się.. Bjork jest bardzo ładna..
choc to pojecie wzgledne...

vulthoom

obejrzyjcie sobie ten jej zdjęcia, teledyski [zwłaszcza z czasów, kiedy była młodsza trochę] i przestańcie gadać bzdury.
Zdjęcie głowne kompletnie nie trafione :/

http://www.youtube.com/watch?v=YbHeT9ay8ug&feature=related niech mi ktoś powie, że ona wygląda jakby miała zespół Downa, to nie wiem co zrobię.

veritaserum

*bez "ten" w 1szym zdaniu.

BUNCH

Mi się bardzo podoba jej uroda.

BUNCH

Gratuluję prostackiego porównania Bjork do osoby z zespołem Downa :| Autor chyba nie zdaje sobie sprawy, że tego typu "żarty" są dla niektórych niesmaczne.

Co do tematu, osobiście uważam, że urody Bjork można pozazdrościć.

BUNCH

Co prawda, obiecałem sobie, że nie będę udzielał się w idiotycznych wątkach, ale nie mogłem się powstrzymać. Jak ktoś wyżej napisał z urodą Bjork jest jak z jej muzyką. To nie jest ładnie opakowane mięso. To oczywiście zakłada subiektywizm z mojej strony. Uważam jednak, że o Bjork, nawet przy zachowaniu obiektywizmu, można powiedzieć, że jest piękna (dla mnie nieziemsko). Dzisiaj ma 43 lata, więc jest dojrzałą panią, ale psyche promieniująca z jej wnętrza dalej czyni z niej cudownie czarującą osobę:)

Natomiast: Bjork z Sugarcubes, z Debutu, Post, Homogenic, Bjork z koncertu londyńskiego w Royalty Theatre z 1994 - outstanding!

PS. Zdjęcie umieszczone wyżej jest śliczne.

BUNCH

podobieństwo są takie że ma lekko skośne oczy i wypukłe policzki ale takich ludzi jest sporo!!!!!!!!!!!!! to że nie jest opaloną dugonogą blodynka to nie znaczy że jest chora

BUNCH

Sądzę że nie.
Zespół Downa charakteryzuje się wieloma cechami, których nie dostrzegam absolutnie u Bjork. nie rozumiem porównywania zdrowych do niepełnosprawnych , a pojawiają się w np takich właśnie komentarzach (lub przezwiskach i szykanowaniach innych osób - niepokojąca tendencja w rzeczywistość wkroczyła - polityczną i społeczną - niestety obserwuje to u niektórych młodych ludzi.

ThePestka

żyć nie umierać.
jak bym się miał przejmować takimi "tłukami" już bym dawno w ziemi gnił.

BUNCH

Sądzę że nie.
Zespół Downa charakteryzuje się wieloma cechami, których nie dostrzegam absolutnie u Bjork. nie rozumiem porównywania zdrowych do niepełnosprawnych , a pojawiają się w np takich właśnie komentarzach (lub przezwiskach i szykanowaniach innych osób - niepokojąca tendencja w rzeczywistość wkroczyła - polityczną i społeczną - niestety obserwuje to u niektórych młodych ludzi.

użytkownik usunięty
BUNCH

Bjork jest piękna, bez wątpienia, ale gdy oglądałam „Tańcząc w ciemnościach”, na początku myślałam, że to będzie film o opóźnionej umysłowo kobiecie. I w sumie to do tej pory nie jestem pewna czy grana przez nią bohaterka była opóźniona, czy może Bjork zawsze tak wygląda… I piszę na poważnie, nie jest to prowokacja.

BUNCH

Ja uwielbiam Bjork i jej twórczość. Porównanie beznadziejne, zespół Downa jest zwany również mongolizmem, więc wszyscy o azjatyckim typie urody powinni Ci się kojarzyć z chorymi. Co do Sonrisa, tak myślę, że Selma miała być po prostu bardzo prostą, niewykształconą, nieatrakcyjną kobietą, uciekająca w cudowny piękny świat musicalu, a ponieważ to nie hollywood, to i wyglądała realnie. Bez makijażu, stylizacji włosów i w okularach, ale mało takich ludzi spotyka się na co dzień? Przecież świat nie składa się tylko z gwiazd hollywood i modelek.

użytkownik usunięty
BUNCH

Według mnie to ma bardzo ciekawą urodę i niczego jej nie brakuje!

użytkownik usunięty
BUNCH

Dziwicie mnie ludzie, naprawdę. Powiedzenie, że Bjork ma zespół Down'a to przesada, ale nazywanie jej też najpiękniejszą kobietą na świecie jest co najwyżej śmieszne. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Mimo iż uwielbiam jej muzykę, to przyznaję, iż nie jest szczególnie urodziwa, bądź, jak wolicie, ma bardzo oryginalny typ urody. Jeżeli podoba nam się u kogoś jedna cecha, nie powinniśmy idealizować reszty, tylko po prostu spojrzeć racjonalistycznym, krytycznym okiem, bo zaczyna być to co najmniej żenujące.

Przejrzałem wypowiedzi i nie zauważyłem takich deklaracji, a jeśli się pojawiły to z zaznaczeniem subiektywnej perspektywy (chociaż to oczywiste).

Spoglądanie krytycznym, racjonalistycznym okiem na urodę musi być czymś przerażającym.

użytkownik usunięty
Macabre

Postrzeganie urody osób trzecich jest z natury subiektywne, bo możemy spojrzeć albo przez pryzmat swojego gustu, albo zuniwersalizowanego kanonu piękna, z którym niekoniecznie musimy się zgadzać. Tak więc nie za bardzo rozumiem, w jakim celu informujesz mnie o tak oczywistej oczywistości, jak zresztą sam zauważyłeś.

Zastanawia mnie także, co przerażającego jest w spoglądaniu na urodę opierając się na jej rzeczowej analizie i ocenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones