PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 464
oceny
7,8 10 1 59464
7,3 30
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach

boje sie oceniac

ocenił(a) film na 9

nie wiem. poprostu boje sie oceniac ten film. sklaniam sie ku ocenie "Sam niewiem..." (Michal.Paszek@netor.com.pl). moglbym napisac to samo o emocjach i o tym ze drugi raz bym nie poszedl ..i nie pojde. dla mnie pewne sceny sa.. zbyt negatywnie naladowane. nie podoba mi sie takie spojrzenie na zycie. bjork jest faktycznie swietna ale tym bardziej mnie odrzuca. "neurotyczna" jak ktos madrze to zauwazyl. brakowalo mi tego slowa. w kazdym razie wypada doskonale, tak jak muzyka ktora jej towarzyszy. fabula budzi wiele kontrowersji. wiele tam niespojnosci ..ale wyraznie zamierzonej, prowokujacej do myslenia. ..i to polaczenie dramatu z musicalem. naprawde cos. ..ale ogolnie film bardzo ciezki, mimo to warto go zobaczyc. trzeba. zreszta nie wiem. potrafi zachwiac naszym systemem "w". ktos powiedzial mi przed seansem ze ten obraz zdystansuje wszystkie inne filmy ktore dotad widzialem i nie zmiesci sie w zadnej skali ocen. hmmm. widze dystans ale jedynie w konwencji. co do skali ocen to faktycznie jest poza nia ale nie dlatego ze ja przerasta lecz z powodu nieporownywalnosci, ponadstandardowosci. ..ale takich filmow jest wiecej i mam wsrod nich takie ktore bardziej przypadly mi do gustu. tyle. cya

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones