PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 475
ocen
7,8 10 1 59475
7,3 30
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach
ocenił(a) film na 5
kakpod

to w sumie dość niezwykłe, że film jakiegoś reżysera kojarzy ci się z innym filmem tego samego reżysera

ocenił(a) film na 6
Obywatel

Myślę, że można było dodać jeszcze trochę ironii, żeby było konstruktywniej.

ocenił(a) film na 5
kakpod

myślę, że można było do pierwotnego postu również dodać nieco konstruktywności, żeby wymaganie jej od innych miało jakiś głębszy sens, ale tak sobie tylko głośno myślę

ocenił(a) film na 6
Obywatel

ok, rozumiem. wiem, że to nic dziwnego, że styl jest taki sam (dla mnie wręcz do przesady). dlaczego więc dałeś opinię 5?
chodzi mi o to, żeby poznać Twoje zdanie. nie o złośliwości, na które pozwala anonimowość. ich już używamy w nadmiarze.



ocenił(a) film na 5
kakpod

uwierz mi, że używałbym złośliwości w podobnym stopniu nawet gfyby nie "anonimowość" (btw też mi anomimowość, mam ten nick i avatar chyba w całych internetach a ludzie w realu znają mnie z tej ksywki xD)

a czemu oceniłem ten film na 5, a "dogville" wyżej? cóż, to trywialne ale: "dogville" podobało mi się bardziej. było dojrzalsze, lepiej przemyślane i zagrane (niby wszystko podobne, ale... bardziej przekonujące), a po drugim seansie "dancer in the dark" odczułem, ze ten film jest totalnie nieciekawym zlepkiem średnich fabuł amerykańskich książek i niemalże kalką "breaking the waves" (którego też nie lubię) i ratuje go co najwyżej nastrój i gra aktorska. a dlaczego np. 5, a nie coś innego? nie wiem, oceny są wynikiem pewnego subiektywnego odbioru, a gdybym chciał uzasadniać każdą w dlugiej recenzji, to życia by mi nie starczyło. stawiania gwiazdek na portalach internetowych nie uważam za poważny biznes.

ocenił(a) film na 7
Obywatel

Dawno tak głupiej ironii nie czytałem.Brawo!

ocenił(a) film na 7
kakpod

Muszę przyznać,że to dziwne skojarzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones