PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235620}

Ostatnia farma

Síðasti bærinn
7,8 2 791
ocen
7,8 10 1 2791
Ostatnia farma
powrót do forum filmu Ostatnia farma

Ci cholerni Islandczycy potrafiliby wzruszyć nawet kamień...

JohnKlonMorfinka

Drogi kolego!
Czemuś zaprosił mnie do "znajomych" ?
PS. Znajomi to przerażająca instytucja.
Marla

agata131313

Droga Koleżanko!
Jako że nowy wynalazek filmwebu mierzący gust wskazał mi Ciebie paluchem postanowiłem z tym nie dyskutować;) Pozdrawiam.

agata131313

PS. Nie często zdarza się takie podobieństwo, więc łaskawie rozważ uważnie złamanie zasad Twych.

ocenił(a) film na 10
JohnKlonMorfinka

Nie sądziłem, że jeszcze są takie filmy jak ten :-) Maksimum ekspresji w minimalnym czasie, perfekcja!

JohnKlonMorfinka

SPOILER!!!

W takim razie muszę być ogromnym głazem, bo delikatnie ruszyła mnie tylko scena, gdy malował swojej żonie usta szminką. Myślałem, że w scenariuszu będzie więcej warstw, a tutaj wszystko jest zbudowane wokół tego jednego pomysłu, który miał widza zszokować. Świetna gra głównego aktora, bardzo dobre zdjęcia i dość fajnie zbudowano napięcie, ale muszę przyznać, że końcówka mnie z jakiegoś względu rozczarowała. Ile to już razy widzieliśmy w historii kina "będę z tobą aż do śmierci"? Jedyne co moim zdaniem się wyróżnia to styl, który jest typowo skandynawski. Spodziewałem się czegoś innego. Short nie jest zły, ale wg. mnie zdecydowanie przeceniany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones