PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34091}

Magia przypadku

The Music of Chance
7,7 302
oceny
7,7 10 1 302
Magia przypadku
powrót do forum filmu Magia przypadku

Świetny film!!

ocenił(a) film na 8

pamietam jak go puscili pare lat temu na tvp2 w nocy mialem wtedy z 14 lat i cholernie sie balem zasnac film zrobil na mnie ogromne wrazenie:)

McNeal

Dokładnie to samo, tylko bez problemów ze snem. A teraz widzę że scenariusz jest autorstwa Paula Austera. No i wszystko jasne. Wolę jednak nie oglądać go ponownie aby się nie rozczarować. Niech sobie pozostanie w świecie mitycznych filmów doskonałych.

ocenił(a) film na 10
Joel_Cairo

I moja "historia" wygląda podobnie. Lata temu, nocą w tv. Byłem pod ogromnym wrażeniem tego filmu.

Niedawno obejrzałem "Lulu na moście", zainteresowałem się Austerem i zobaczyłem że ten film z przed lat to jego dzieło. Muszę go zobaczyć raz jeszcze!

Tak czy inaczej serdecznie polecam, ten film nie pozostawia obojętnym!

ocenił(a) film na 9
McNeal

mnie az tak nie porwalo bo spodziewalem sie czegos innego a film okazal sie zakrecony... ale ogolnie niezly... swietny spader w nietypowej dla siebie roli...

ocenił(a) film na 9
michostr86

tak mysle ze chyba jednak go nie zrozumialem... nie mam pomyslu w ogole co autor chcial przekazac poprzez ta historie... :( pomoze ktos ?

McNeal

To nie było aż tak późno.

ocenił(a) film na 9
Adam_Kadmon

TVP 2 puściła go dwa razy. Pierwsza emisja była przed północą. Drugi raz wieczorem o "normalnej" porze. Film jest świetny wiec za drugim razem nagrałem go sobie na VHS :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones