PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218273}
7,2 504
oceny
7,2 10 1 504
6,0 3
oceny krytyków
Drawing Restraint 9
powrót do forum filmu Drawing Restraint 9

Barney bardzo mnie rozczarował swoim najnowszym dziełem. Przesadził zdecydowanie z długoscią. Gdyby zmieścił to w 45 minutach, bo na tyle mniej więcej wystarczyły jego pomysły, przy naprawdę niezłej muzyce wyszłoby coś na miarę talentu tego pana. Niestety w trakcie seansu momentami dosłownie przysypiałem. Zawsze fascynowała mnie abstrakcyjna i chora wyobraźnia Barneya, niestety w tym przypadku wyraźnie brakowało mu pomysłów, poza oczywiście totalnie przegięta sceną z nożami i ludzkim ciałem w roli głównej. Czyżby Bjork miała na niego taki wpływ jak Madonna na Guy'a Ritchiego? Szkoda, bo bardzo lubię chore, tłuszczowo-dziwaczne zabawy Barneya. Tutaj smalcu (a raczej wielorybiego sadła czy tranu) też jest pod dostatkiem, ale mało co z tego wynika. Oczywiście hermetyczna symbolika mogła do mnie nie przemówić, bo po prostu wielu rzeczy nie miałem szans rozszyfrować, ale to niestety nie to panie Barney.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones